bachove kvety bratislava
bachova terapia
KONTAKT

Ing. Viera Cepková
Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava - Petržalka

tel: +421918583999 
E-mail: v.cepkova@centrum.sk

Rescue Remedy - Krízové esenciePre krízové situácie a núdzové stavy Dr. Bach zostavil Krízovú esenciu - Rescue Remedy. Táto špeciálna esencia má pomáhať v stavoch núdze, stresu, strachu, napätia, pri nehodách a pod. Skladá sa z týchto bachových kvetových esencií: Impatiens, Star of betlehem, Cherry Plum, Rock Rose, Clematis.  Predáva sa vo forme kvapiek alebo spreja. základná Rescue Remedy je aj súčasťou Rescue Night, Rescue krému/gélu a Rescue pastiliek.
Copyright © bachovekvetybratislava.sk  |  Tvorba web stránok
Tvorba web stránok
Rescue Night - Krízová esencia na spanie

Rescue Night je vlastne Krízová esencia Rescue Remedy obohatená o navyše esenciu White Chestnut. Pomáha sa upokojiť pred spaním a navodiť zdravý a povzbudzujúci spánok. White Chestnut pomáha prečistiť hlavu a zbaviť sa ťaživých, neodbytných myšlienok, ktoré sa neustále vracajú a bránia vám zaspať. Rescue Night je v ponuke vo forme spreja alebo kvapiek. Rescue Night nie je návyková a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Neosahuje alkohol.

Rescue Remedy - Krízová esencia

Používa sa kedykoľvek, keď potrebujete upokojiť napr. po výmene názorov, hádke, pred skúškou alebo pohovorom do zamestnania, pred návštevou zubára, pri akútnych bolestiach, pôrode, pred operáciou, pri nehode, zranení, šoku, zlej správe a všetkých ďalších krízových situáciách. Rescue remedy pomáha tak, že  odstraňuje následky šoku a regeneruje vaše narušené energetické pole. Pri nehodách pomáha prekonať prvotný šok, kým príde lekárska pomoc. Prirodzene nastľuje v organizme samoliečebný proces. V núdzových situáciách je to neoceniteľná pomoc, nenahradzuje však lekárske ošetrenie! Použitie Rescue Remedy nemá žiaden vplyv na iné lekárske ošetrenie alebo užetie liekov. Krízová esencia je úplne bezpečná.
Rescue krém alebo gél

Rescue krém je Krízová esencia rescue Remedy v krémovom  základe obohatená o esenciu Crab Apple. Crab Apple má výborné čistiace účinky. Krém je vhodný na ošetrenie malých poranení, popálenín...Má hojivé, zjemňujúce a ukľudňujúce účinky. Môže sa použiť na tvár, ruky aj celé telo. Rescue krém má prírodné zloženie, neobsahuje parfém ani parabény. Rescue gél má podobné účinky ako Rescue krém. Vďaka gélovej konzistencii má mierne chladivý efekt. Výborne ošetruje drobné štípance, odreniny, poranenia. Praktický pomocník v domácej lekárničke. Čisto prírodný produkt.

Rescue pastilky

Rescue pastilky obsahujú Krízovú esenciu Rescue Remedy. Pomáhajú presne tak Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Neobsahujú cukor, sú vhodné aj pre diabetikov. Obzvlášť vhodné sú pre deti. V ponuke sú ríbezľové alebo pomarančové Rescue pastilky.